Apartamento Das Conchas Praia Das Pitangueiras
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Apartamento Das Conchas Praia Das Pitangueiras Γκουαρούχα 94 τ.μ. Απέχει περίπου 50 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Pref Saladino και μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από την Παραλία Pitangueiras. Αυτό το διαμέρισμα έχει θέα στην εσωτερική αυλή, και εγγυάται την ασφάλεια των επισκεπτών παρέχοντας 24ωρη ασφάλεια.
Ο Πεζόδρομος της Παραλίας Santos βρίσκεται σε απόσταση περίπου 15 λεπτών οδικώς, ενώ ΘαΛάσσιος Τερματικός Σταθμός Sucocítrico Cutrale απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια. Το κέντρο της πόλης απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα. Το Apartamento Das Conchas Praia Das Pitangueiras βρίσκεται περίπου 2 χλμ. από το Mirante do Morro da Caixa D'Água.
Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπιντές και ντους.
Στο Apartamento Das Conchas Praia Das Pitangueiras υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Centro βρίσκεται σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Λόφος Icanhema4,1 χλμ.
- Guaiuba Beach3,8 χλμ.
- Andradas Fort3,4 χλμ.
- Σημείο με Θέα Λόφου Caixa D'Agua1,8 χλμ.
- το Mirante do Morro da Caixa D'Água1,8 χλμ.
- Ζαρντίμ Αστούριας1,7 χλμ.
- Praia do Bueno3,4 χλμ.
- Παραλία Asturias1,4 χλμ.
- Φρούριο της Andradas3,6 χλμ.
- Παραλία Tombo2,3 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο90 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Maua42 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Ανελκυστήρας
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Κήπος
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
Στο δωμάτιο
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα στην περιοχή του το Apartamento Das Conchas Praia Das Pitangueiras;
Pitangueiras Beach καθώς και Pavilhão Carro Fúnebre de Santos Dumont βρίσκονται κοντά στο το Apartamento Das Conchas Praia Das Pitangueiras. - ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το Apartamento Das Conchas Praia Das Pitangueiras;
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Apartamento Das Conchas Praia Das Pitangueiras στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το Apartamento Das Conchas Praia Das Pitangueiras;
Η τιμή κράτησης στο το Apartamento Das Conchas Praia Das Pitangueiras αποτελεί 121$. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento Das Conchas Praia Das Pitangueiras;
Οι επισκέπτες του το Apartamento Das Conchas Praia Das Pitangueiras μπορούν να φέρουν κατοικίδια.